Семінар для представників ОСББ із впровадження енергоефективних заходів із застосуванням механізму ЕСКО

11.02.2016, 10:11

10 лютого в Полтавській ОДА пройшов практичний семінар від експертів Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» для представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків області «Впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях із застосуванням механізму ЕСКО. Роль ОСББ». У роботі семінару взяли участь начальник відділу благоустрою та житла департаменту ЖКГ Комсомольської міської ради Валерій Гирявець, голови ОСББ міста, ініціативна група із створення ОСББ.

“Метою Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» є підтримка здатності місцевого самоврядування виконувати роль провідної сили в Україні щодо впровадження заходів з енергоефективності. Проект надає технічну підтримку містам-партнерам, а також сприятиме у доступі до фондів та кредитних ліній для фінансування заходів з енергоефективності. У рамках реалізації Проекту, проводяться семінари-навчання, тренінги, зустрічі, консультації та інші заходи з питань енергоменеджменту і ОСББ для спеціалістів Полтавської області”, – розповіла заступник директора проекту “Енегроефективність у громадах” Іма Хренова-Шимкіна.

Учасників семінару привітала та подякувала експертам Проекту за співпрацю директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Інна Іщенко.

“Я хочу привітати усіх експертів, усіх присутніх, подякувати за те, що у Полтавській області впроваджуються такі енергоефективні заходи, які дійсно необхідні не тільки для нашої області, а й для України. Своїм досвідом сьогодні поділяться з нами, а ми, я впевнена, зможемо його перейняти, і в подальшому втілити в життя усі ті рекомендації та настанови експертів”, – зазначила Інна Іщенко.

Нагадаємо, що 8 – 11 лютого в Полтавській області перебуває делегація експертів Проекту GIZ «Енергоефективність у громадах». У рамках візиту пройде зустріч експертів з керівництвом Полтавської області з питань співпраці області з Проектом «Енергоефективність у громадах», експерти проведуть технічний огляд та інвентаризацію систем автоматичного регулювання споживання теплової енергії в освітніх закладах Полтави, проведуть практичний семінар від експертів Проекту для представників органів державної та місцевої влади «Впровадження енергоефективних заходів у громадських будівлях із застосуванням механізму ЕСКО. Роль органів державної та місцевої влади».

За матеріалами http://np.pl.ua/