Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

11.02.2016, 14:27

10 лютого у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради голова комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур, перший заступник міського голови Олександр Чуприна провів чергове засідання комітету. 

 

Фахівці управління праці і соціального захисту населення, управління архітектури і містобудування, управління по інвестиціях і будівництву, представники ГО «Незламані духом», ГО «Комсомольська міська організація ветеранів війни та праці», філії Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» розглянули питання створення безбар’єрного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями міста Комсомольська.

 

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна відзначив важливість створення умов для безперешкодного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста. Прокоментував хід виконання протокольних доручень, наданих у ході попереднього засідання комітету. На сьогоднішній день робочою групою, до складу якої також увійшли люди з обмеженими фізичними можливостями, проведено аналіз потреб інвалідів та маломобільних груп населення, зібрано відповідні пропозиції для внесення змін і доповнень до міської Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки.

 

У ході роботи засідання заслухали звіти начальника управління архітектури і містобудування Людмили Кириченко, заступника начальника УПСЗН Ірини Деревягіної про проведену роботу в даному напрямку, обговорили зібрані пропозиції, визначили пріоритетність у виконанні проектів.

 

Члени комітету рекомендували міській раді здійснити ряд заходів, націлених на вдосконалення умов для вільного пересування та доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до житлових та громадських будівель та внести зміни у міську Комплексну програму соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки.

Вирішили здійснити виїзне засідання в ТЦСО «Калина» з метою ознайомлення з роботою підйомника для інвалідів на практиці.