Гуманітарний вантаж з Німеччини доставлено за призначенням

12.02.2016, 16:03

11 лютого міський голова Дмитро Биков провів у Комсомольській міській лікарні виїзну робочу нараду, у ході якої розглянули питання розподілу гуманітарної допомоги, отриманої від німецьких партнерів з міста Папенбурга (земля Нижня Саксонія). У нараді взяли участь депутат облради, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, керівники медичних закладів та установ міста, ГО «Незламані духом», ГО «Центр муніципального розвитку», центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську, ЗМІ.

 

Дмитро Биков повідомив про те, що за підтримки родини Андреаса та Ольги Брейзе, які живуть у Німеччині, до Комсомольська надійшла значна гуманітарна допомога. Наше місто - мала Батьківщина Ольги. Родина Брейзе цікавиться суспільно-політичною ситуацією в Україні, щиро вболіває за долю українців, переймається проблемами комсомольчан. У телефонному режимі вони вийшли на зв'язок із керівництвом галузі охорони здоров’я та запропонували свою допомогу. Андреас та Ольга створили в Німеччині фонд з підтримки незахищених верств населення: дітей та дорослих з обмеженими фізичними можливостями, військових, які боронять східні кордони України, у рамках роботи якого зібрали значну гуманітарну допомогу. Родина Брейзе переслала відеозвернення, адресоване територіальній громаді Комсомольська. У 10-тонному благодійному вантажі з Папенбурга зібрано дороговартісні засоби реабілітації, медичне устаткування, спеціальні ліжка, санітарно-гігієнічні засоби, теплий одяг. До співпраці підключився Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», який взяв на себе турботи щодо отримання та розподілу вантажу. Злагоджена робота дозволила розмитнити вантаж. Тепер предмети благодійного внеску отримають міські медичні заклади, заклади реабілітації дітей та дорослих, волонтерські та громадські організації, що опікуються інвалідами, пенсіонерами, учасниками бойових дій, які захищають цілісність держави на Сході України. Серед товарів гуманітарного вантажу був орган, який буде передано в дитячу музичну школу. 

 

Міський голова Дмитро Биков високо оцінив благочинність німецьких друзів, від імені територіальної громади міста Комсомольська щиро подякував Андреасу та Ользі Брейзе за добру справу, милосердя та дружню підтримку. Очільник Комсомольська зазначив, що речі буде розподілено, виходячи з наявних потреб, та використано за призначенням.

 

Директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев зазначив, що співпраця з Німеччиною не тільки поліпшить якість життя незахищених верств населення, а й допоможе формуванню нових якісних підходів у інтеграційних процесах Європи.