Відбулися засідання постійних комісій

15.02.2016, 14:54

Депутати Комсомольської міської ради у ході засідань постійних комісій опрацювали всі питання, які будуть розглянуті на сесії міськради. Участь у роботі п’яти комісій брали міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева, Юрій Муха, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету, бюджетних установ, організацій, закладів, комунальних підприємств, запрошені особи, які мають відношення до питань, винесених на розгляд постійних комісій.

 

04 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку. Члени комісії розглянули зміни та доповнення до Регламенту Комсомольської міської ради Полтавської області; Положення про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури на 2016 рік; Положення про проведення урочистості церемонії «Сім’я року» в м. Комсомольську; Міську програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2019 роки; Комплексну програму соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Комсомольська на період до 2020 року. Заслухали звіт директора Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олени Запсельської про виконання у 2015 році Комплексної програми соціальної підтримки та допомоги сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, на період до 2018 року. Про виконання Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки у 2015 році доповіла Горбенко Марина – головний спеціаліст служби у справах дітей. Розглянули проект рішення «Про затвердження Порядку організації відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей (дружина (чоловік), неповнолітні діти)».

 

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, яке також пройшло 04 лютого, розглянуто наступні проекти рішень:

1. Про затвердження розміру статутного капіталу, змін до статуту та нової редакції статуту КЖЕП №1.

2. Про затвердження розміру статутного капіталу, змін до статуту та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

3. Про затвердження розміру статутного капіталу, змін до статуту та нової редакції статуту КП «СпецЕко».

4. Про затвердження розміру статутного капіталу, змін до статуту та нової редакції статуту КП «Вічність».

 

08 лютого в ході засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів депутати Комсомольської міської ради працювали над питаннями поновлення прав користування земельними ділянками та проектами рішень, підготовленими управлінням архітектури і містобудування. Проекти рішень коментували начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна, начальник управління архітектури і містобудування Людмила Кириченко. Депутатами розглянуто та винесено на засідання сесії 14 проектів рішень.

 

Засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології відбулося 10 лютого у малій залі Комсомольської міськради, де опрацьовано низку важливих міських програм:

1. Програму будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності міста Комсомольська на 2016 рік.

2. Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік.

3. Програму фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік.

4. Програму сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2017 роки.

5. Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016-2020 роки.

6. Програму розвитку та збереження зелених насаджень у м. Комсомольську на 2016 - 2017 роки.

 

]Постійна комісія з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики засідала 10 лютого. У ході роботи членами комісії опрацьовано ряд фінансових питань, серед яких - про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік. Депутатами розглянуто листи про надання фінансової допомоги громадським організаціям, про виділення коштів на утримання Кременчуцького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, про виділення коштів на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування, про виділення коштів для забезпечення реалізації функцій з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, речових прав на нерухоме майно. Заслухали коментар начальника юридичного відділу Олени Таран щодо заходів Програми сприяння діяльності та розвитку органів самоорганізації населення міста Комсомольська Полтавської області на 2016-2020 роки. Заслухали звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Комсомольською міською радою Полтавської області та її виконавчим комітетом за 2015 рік.

 

Опрацювали зміст міських програм, майнових питань, які буде винесено на сесію міськради.