Робоча нарада з питань термомодернізації

18.02.2016, 15:58

17 лютого у міського голови Дмитра Бикова відбулася робоча нарада з питань термомодернізації будинку за адресою вул. Героїв Дніпра, 40 – ОСББ «МЖК». Захід пройшов за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, директора ДЖКГ Петра Василюка, начальника відділу благоустрою та житла департаменту ЖКГ Валерія Гирявця, голови ОСББ «МЖК» Віктора Головка, директора ПП «Гранд Клімат» Андрія Безноса.

У ході наради обговорили питання реконструкції системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту та пов’язані з цим організаційні питання.

Для виконання запланованих робіт ОСББ «МЖК» запропоновано взяти участь у кредитній програмі «Ощадний дім» від Ощадбанку, що дасть можливість отримати кредит на умовах відшкодування 40% вартості використаного обладнання та матеріалів з державного бюджету. З боку міської ради буде надана фінансова допомога для погашення 10% суми кредиту і проведено фінансування проектних робіт.

За результатами наради ДЖКГ надано доручення передбачити у Програмі сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015 - 2017 роки фінансування заходів з розробки проектно-кошторисної документації.

Голова ОСББ  Віктор Головко має намір звернутися до банку для укладення кредитного договору на впровадження заходів з енергозбереження в будинку.