Привітання міського голови!

25.02.2010, 08:43

Шановні комсомольчани!

2010 рік для Комсомольської територіальної громади є визначним та знаменним. Відкрите акціонерне товариство «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат», бюджетоутворююче підприємство, відзначає 40 років з дати заснування.

Комбінат, як один з найбільших українських експортерів залізорудних обкотишів у Європу, завоював високу репутацію у сфері бізнесу та корпора-тивного іміджу і, як наслідок, неодноразово відзначався міжнародними наго-родами.

Сьогодні життя ВАТ «Полтавський ГЗК» наповнено новим змістом, ін-новаційними проектами, що дозволяє підприємству впевнено дивитися у ма-йбутнє.

Одним із найбільших надбань комбінату є його люди. Понад 8000 чоловік висококваліфікованих робітників і фахівців, компетентних керівників, які активно впроваджують технічне переозброєння підприємства на основі новітніх технологій, працюють на підприємстві.

Позитивним досягненням підприємства є стійкий рівень заробітної плати, яка на 20-30% вища, ніж на аналогічних підприємствах України. Більш ніж 30% міського бюджету поповнюється за рахунок податкових відрахувань ВАТ «Полтавський ГЗК», що є основою стабільної роботи бюд-жетної сфери і соціального захисту вчителів, лікарів і пенсіонерів. Стабільна робота комбінату визначає рівень соціальної захищеності та добробуту ком-сомольчан, оскільки жодна сфера діяльності в місті не обходиться без участі ВАТ «Полтавський ГЗК».

Комбінат стабільно працює, незважаючи на світову фінансово-економі-чну кризу та труднощі, які зазнає вітчизняна гірничодобувна промисловість.

Більшість працездатного населення міста Комсомольська – це працівники ВАТ «Полтавський ГЗК», тому із впевненістю можна сказати: комбінат і м.Комсомольськ мають єдиний напрямок розвитку нашої держави та сприяють її могутності.

Дорогі комсомольчани – працівники ВАТ «Полтавський ГЗК»!

Щиро вітаю вас із цим славним ювілеєм. Бажаю вам міцного здоров»я, високих професійних успіхів та звершень, творчої наснаги, миру і благополуччя у сім»ях, тепла та затишку у ваших оселях.

З повагою,  міський голова Сергій Супрун