Шановні комсомольчани!

19.02.2016, 09:35

Вітаю вас із Міжнародним днем рідної мови. Наш земляк Олесь Гончар говорив: «Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її».

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни. Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу.

Україна – полінаціональна держава, поряд з українською тут завжди лунає російська,  і угорська, і польська, і вірменська, і кримськотатарська, і багато інших мов. Тож завдання кожного з нас сприяти та підтримувати розвиток мовного й культурного розмаїття нашої держави, сприяти зміцненню солідарності та толерантності, що століттями були притаманні українцям.

Вітаю усіх з цим святом і бажаю плекати українську мову та з повагою ставитися до культурної самобутності всіх громадян України. Нехай материнське слово буде для нас духовним джерелом та життєвим оберегом. Добра, щастя та нових звершень на благо України!

 

Міський голова Дмитро Биков