Благодійникам віддячили чудовим музичним концертом

19.02.2016, 10:11

19 лютого в рамках візиту в Комсомольськ благодійник з Німеччини Андреас Брейзе відвідав ПСМНЗ «Дитяча музична школа». У якості подарунка Андреас передав Комсомольській музичній школі чудовий музичний інструмент – орган.

 

На зустрічі були присутні представники міської влади: секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, депутат Полтавської облради, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев. Почесних гостей зустрічала дружня родина дитячої музичної школи на чолі з директором Анатолієм Головнею.

 

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Брейзе запросили до музичного залу, що був нещодавно відремонтований та облаштований за кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Андреас познайомився з викладачами та вихованцями школи. Директор ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Анатолій Головня щиро подякував родині Брейзе за інструмент й від трудового колективу вручив Андреасу Подяку. Директор дитячої музичної школи також висловив вдячність міській владі, засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за вагому підтримку та турботу про належне  музичне виховання дітей і молоді міста.    

 

Згодом гості мали чудову нагоду насолодитися прекрасною концертною програмою, підготовленою юними даруваннями Комсомольська та їх викладачами. Наймолодший музикант шестирічний Артем Єрух (музичний керівник Світлана Євтушенко) виконав музичні твори на роялі та згодом на органі. Свої музичні вітання присутнім подарували трубачі Іван та Сергій Шавлаї (концертмейстер Любов Вергелєсова, музичний керівник Петро Шевченко); камерний ансамбль скрипалів та тріо викладачів (музичний керівник Жанна Фоміна).   

 

Секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота від імені міського голови Дмитра Бикова, територіальної громади Комсомольська та депутатів міської ради подякував Андреасу Брейзе за благодійність та увагу до містян. Висловив захоплення від чудового виконання відомих музичних творів та побажання успіхів та досягнень на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.     

 

Зі словами вдячності за надану гуманітарну допомогу звернувся до німецького гостя директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев.  

 

У своєму виступі начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська зазначила, що вихованці музичної школи неодноразово були визнані абсолютними переможцями конкурсів та лауреатами премій всеукраїнського й міжнародного рівнів, є гордістю Комсомольська. Вона подякувала викладачам та учням школи за наполегливість, терпіння, майстерність й талант. Пролунали теплі слова подяки за надійну підтримку міській владі, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та Анреасу Брейзе. У відповідь гість з Німеччини висловив приємність від того, що орган потрапив до майстерних дитячих рук, які подарують йому нове музичне життя.