У Комсомольську вшанували Героїв Небесної Сотні

22.02.2016, 10:54

20 лютого комсомольчани вшанували Героїв Небесної Сотні. Вечір пам’яті відбувся в малій залі Палацу культури і творчості за участю міської влади, громадськості, ЗМІ. У заході взяли участь заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, депутати Комсомольської міської ради, гості з м. Папенбурга (Німеччина) – благодійник Андреас Брейзе, його помічник Олександр Шварц.


З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні організовано концерт камерного оркестру ім. Д.Ахшарумова з м. Полтави (художній керівник – Олександр Абрамов). Вів програму лауреат міжнародних конкурсів Денис Зотов. Нікого не залишила байдужим музична феєрія живого звуку, подарованого камерним оркестром.


Документальні кадри нагадали усім присутнім про страшні події тієї зими, що змінила українців. Комсомольчани, гості міста вшанували подвиг учасників Революції Гідності та увічнили пам’ять тих, хто ціною власного життя захищали європейське майбутнє України. Запалили свічку скорботи, разом помолилися за душі загиблих, хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам’ять.


До присутніх звернулася заступник міського голови Надія Угнічева: «Сьогодні вся Україна й ми з вами вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – тих, хто на вівтар жертовності, свободи поклав найдорожче – власні життя. Ми розуміємо, що такі поняття як гідність, відданість засяяли новими гранями. Події на Майдані змусили кожного задуматися про сутність нашого життя, долю нашої країни, зробили нас більш відповідальними, милосердними, небайдужими. Це згуртувало націю. Україна зробила свій вибір -  розбудова власної держави в європейській сім’ї на умовах рівноправ’я, миру, демократії, прогресу. Пам’ятаймо всіх, хто не повернувся, подякуймо всім, хто повернувся живим. Слава Україні!» 


З нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в читальній залі міської бібліотеки з 16 до 23 лютого демонструється фотовиставка, організована архівним відділом виконкому Комсомольської міської ради, а в навчальних закладах міста - уроки мужності.