Міська спартакіада серед допризовної молоді

23.02.2016, 11:27

19 лютого в м. Комсомольську відбулася спартакіада серед допризовної молоді. В урочистому відкритті спартакіади взяли участь учні міста, тренери-викладачі ДЮСШ, викладачі загальноосвітніх та професійних навчальних закладів. Почесними гостями свята були методист міського методичного кабінету Омельянець Ю.В., начальник відділу фізичної культури та спорту Подрезан В.В., виконавчий директор відділення НОК в м. Комсомольську Шишліков М.В., голова громадської організації Комсомольської міської спілки ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій» Рубан В.М.


Всеукраїнська Спартакіада серед допризовної молоді проводилася з таких видів змагань: кульова стрільба; підтягування на перекладині; плавання на дистанції 50 м.


У змаганнях взяли участь 50 юнаків. Склад команди – 5 чоловік. Переможці та призери спартакіади визначалися в командному заліку за 4 кращими результатами в кожному виді програми.

  • І місце виборола команда СЗОШ № 5.
  • ІІ місце зайняла команда Комсомольського політехнічного коледжу.
  • ІІІ місце зайняла команда СЗОШ №4.

Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді проводиться для удосконалення фізичної підготовки юнаків перед службою у Збройних силах України. Її завдання – пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби та виховання моральної стійкості.

Команда-переможець була нагороджена грамотою та грошовим призом, спортсмени – медалями та грамотами відділу фізичної культури та спорту.

 

 

Відділ фізичної культури та спорту