Засідання виконавчого комітету

24.02.2016, 09:18

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням міського голови Дмитра Бикова відбулося 23 лютого в малій залі міськради.

 

У ході роботи заслухали звіт завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян Лариси Матієнко про стан роботи підрозділу за 2015 рік. За звітний період надійшло 1180 письмових заяв. Під час особистих прийомів до керівництва звернулося 640 громадян. Усього з урахуванням колективних звернень до міської влади звернулося 4190 осіб, з них 950 чоловік - населення пільгових категорій. Мешканцями порушено 2588 питань, 1554 питання вирішено позитивно, на решту заявникам надано аргументовані роз’яснення. Згідно з аналізом найактуальнішими для комсомольчан є проблеми соціального захисту (63,1%), комунального господарства (12,1%), земельних відносин (6,4%), житлової політики (5%). Розглянули та узгодили проект рішення «Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат».

 

Головний лікар Комсомольської міської лікарні Костянтин Шкляр доповів про плани щодо проведення попередніх, періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та профілактичних онкологічних оглядів населення міста у 2016 році. Поінформував про результати проведення профілактичних медичних оглядів у 2015 році. Зазначив, що план проходження медогляду перевиконано (111,2%) за рахунок неорганізованого населення. У структурі вперше виявлених захворювань 1 місце займають хвороби серцево-судинної системи, 2 – хвороби кишково-шлункового тракту, 3 – сечостатевої системи. Станом на 01.02.2016 на диспансерному обліку перебувають 5109 осіб. Головний лікар Комсомольської міської лікарні зачитав перелік тих підприємств, що не уклали угоди на проходження медичного огляду. Члени виконкому взяли інформацію до відома, затвердили план-графік проведення профілактичних медичних оглядів.

 

Члени виконавчого комітету затвердили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей, яким буде надано безкоштовні продукти дитячого харчування. Видача безкоштовних рецептів на продукти дитячого харчування буде здійснюватися поліклінікою «Медичний центр ПМСД» у межах асигнувань, виділених міським бюджетом у 2016 році.

 

Начальник відділу фізичної культури та спорту Віктор Подрезан підбив підсумки виступів спортсменів міста в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях за 2015 рік.  Зазначив, що за кількістю спортивних здобутків Комсомольськ входить у першу десятку найкращих по Україні. За звітний період на чемпіонатах України міські ДЮСШ та спортивні клуби здобули 189 призових місць.

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська поінформувала членів виконкому про результати реалізації в місті державної політики у сфері соціального захисту у 2015 році. Управління в повній мірі впроваджує в Комсомольську основні напрямки соціальної політики: надання державних соціальних допомог та компенсацій; соціальний захист ветеранів та осіб з інвалідністю; здійснення виплат за місцевими програмами; організація роботи зі зверненнями громадян та роботи соціальних інспекторів; робота з питань праці та соціально-трудових відносин; соціальний захист сімей учасників бойових дій на сході України; робота з особами, переміщеними з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. За звітний рік до єдиної громадської приймальні звернулося 16490 осіб, призначено 10133 різних видів соціальних допомог.

 

Затвердили рівень рентабельності для робіт, послуг з утримання об’єктів благоустрою та житлового фонду в розмірі 6% від повної планової собівартості робіт та послуг для всіх одержувачів бюджетних коштів, підрядних організацій, де відсутня процедура конкурсного відбору або конкурсних торгів за наявності відповідних договорів, комунальних підприємств, що є розпорядниками коштів, у разі визначення підрядників без проведення конкурсу.

 

Прийнято рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування до садових товариств.

 

Заслухали керівників КЖЕП № 4, КП «СпецЕко» Комсомольської міської ради», КП готелю «Славутич», КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» про результати фінансово-господарської діяльності підприємств за 2015 рік. Інформацію взяли до відома. Відзначили роботу КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт». У 2015 році підприємство отримало прибуток у розмірі 103,5 тис. грн, у 2014 році прибуток склав 41,3 тис. грн. Дебіторської та кредиторської заборгованості станом на 01.01.2016 комунальне підприємство не має. За звітний період оздоровлено 2090 дітей, що на 85 осіб більше ніж у 2014 році.

 

Затвердили зміни до статутів та нової редакції статутів ДНЗ «Золота рибка», ДНЗ «Росинка», ДНЗ «Чебурашка». Розглянули ряд питань щодо приватизації та обліку комунального майна департаменту економічного розвитку та ресурсів.

 

Начальник житлового відділу департаменту економічного розвитку та ресурсів Інна Киричок прокоментувала проекти рішень щодо питань квартирного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках. Затвердили спільне рішення адміністрації і профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» про взяття на квартирний облік працівників підприємства.

 

Обговорили та погодили 7 проектів рішень, підготовлених фахівцями управління архітектури і містобудування.

 

Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Полтавської області у 2015 році доповіла заступник міського голови Надія Угнічева.