Очільники міста й комбінату вітали першопрохідців зі святом

26.02.2016, 11:41

З нагоди 46-річчя з дня видобутку першої тони залізного концентрату, який комсомольчани відзначають 27 лютого та вважають Днем народження комбінату, в кінолекційній залі об’єднаного музею історії ВАТ «Полтавський ГЗК» і Комсомольського історико-краєзнавчого музею відбувся святковий вечір для першопрохідців міста.

 

Вітати засновників міста прийшли почесні гості: міський голова Дмитро Биков, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко.

 

Міський голова Дмитро Биков поділився з старійшинами Комсомольська своєю думкою щодо перейменування історичної назви міста, повідомив про результати зустрічей з цього питання у Верховній Раді України та Українському інституті національної пам'яті, що відбулися 19 березня з ініціативи народного депутата України Костянтина Жеваго. Зазначив, що такі глобальні рішення слід неодмінно приймати лише після узгодження з територіальною громадою.  Керманич міста привітав першопрохідців зі святом, побажав їм здоров’я, благополуччя, надійної підтримки.

 

Традиційно з вітальним словом виступив голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус. Очільник комбінату прокоментував вагомі досягнення та успіхи сьогодення трудового колективу гірників, щиро подякував ветеранам праці за їх нелегку працю, побажав добра, оптимізму, здоров’я, завірив першозасновників у підтримці.

 

Директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко передала першопрохідцям слова вдячності й теплі вітання від трудових колективів ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК». Зазначила, що тільки спільно, завдяки наполегливості та майстерності працівників, тісній співпраці досвідчених представників старшого покоління та завзятої молоді комбінату вдасться примножити здобутки й славу.

 

Гостей гостинно зустрічали очільники музеїв Комсомольська Микола та Тетяна Стахіви. У ході урочистостей присутні переглянули фільм про результати діяльності ВАТ «Полтавський ГЗК» за 2015 рік, змонтований творчою групою студії ГОК ТВ. З нагоди святкової дати соціальний працівник ТЦСО «Калина» Світлана Кліменкова зачитала в подарунок сивочолим ветеранам чудові віршовані рядки. Вітали першопроходців отець Миколай та вихованці Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ, які презентували присутнім невеличку концертну програму, яка підняла всім настрій. На завершення першопрохідців запросили поділитися добрими спогадами за чашкою ароматного чаю з випічкою, що за доброю традицією привезли з Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.