Військова служба за контрактом – від цивільного до військового

26.02.2016, 16:45

26.02.2016 року Комсомольський районний військовий комісаріат на «Ярмарку вакансій», який проходив на базі Комсомольського міського центру зайнятості, презентував професію військовослужбовця за контрактом у Збройний Силах України. На груповий захід були запрошені чоловіки віком від 20 до 40 років, які стоять на обліку у центрі зайнятості як безробітні.

Зустріч пройшла в атмосфері активного діалогу аудиторії та представників роботодавця. Присутніх цікавили терміни навчання в навчальних центрах ЗСУ, перелік пріоритетних військово-облікових спеціальностей для підготовки рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом у навчальних центрах ЗСУ, вакантні посади у військових частинах, грошове забезпечення, соціальні та правові гарантії, порядок проходження медичної комісії, професійно-психологічного відбору, підготовки особової справи тощо.

На І квартал 2016 року заплановано ще чотири таких заходи, які допоможуть безробітним чоловікам вирішити проблему працевлаштування, мати стабільний матеріальний дохід та гарантоване пенсійне забезпечення, випробувати себе, розвинути свої фізичні якості, реалізувати бажання бути незалежним та самостійним.

 

ТВО військового комісара

Комсомольського РВК

майор В.В.Пучков