Амброзія – небезпечний бур’ян-алерген

29.02.2016, 12:01

Сьогодні амброзія – найбільш небезпечний бур’ян-алерген, який у період цвітіння викликає масові алергії й напади бронхіальної астми. До алергії схильні 30% населення, приріст становить понад 1,5% населення в рік, причому викликати нездужання може мізерна кількість пилку. Звичайні методи боротьби з амброзією – скіс до цвітіння (2 рази в сезон) або виривання з коренем – є малоефективними й дорогими, оскільки коренева система може досягати кілька метрів в глибину, а від кореня, скошеної рослини, посилюється зростання вегетативної системи, що призводить до проростання 2-3 молодих пагонів. Знищення амброзії виборчими гербіцидами й пестицидами загрожує забрудненням підземних вод і ґрунтів, несе небезпеку флорі й фауні.

Винахід «Алерго STOP амброзія»  –  це біологічна речовина, яка відноситься до органо-мінеральних. Наявність у засобі натурального мінерального продукту призводить до того, що рослини амброзії стають інфертильними, тобто не здатними виробляти життєздатне насіння. Крім цього, сам пилок стає неалергенним і не викликає недуги в людей.

Засіб призначений для обробки ґрунтів з розрахунку 250-300 літрів продукту на 1 гектар. Обробку необхідно проводити 1-2 рази за вегетаційний сезон. Інтервал між обробками повинен бути не менше 1 місяця.

Успішні досліди і проекти на території України в паркових і прибудинкових територіях описані професорами медичного університету м.Запоріжжя, журналістами і науковцями.

Склад і процентне співвідношення біопрепарату розроблений відповідно до вимог Євросоюзу до біопрепаратів. ТОВ «Грінтехнолоджі» має сертифікат відповідності на продукцію ТМ «Алерго STOP амброзія». За свою безпеку цей препарат прирівнюється до сольового розчину (IV клас небезпеки).

http://www.ambrosia.biz.ua/biopreparat