Позачергова сесія

1.03.2016, 13:59

01 березня міський голова Дмитро Биков скликав депутатів Комсомольської міської ради Полтавської області на сьому позачергову сесію.


На порядку денному одне питання – «Про звернення до Голови Верховної Ради України, Президента України щодо перейменування м. Комсомольська Полтавської області».


Депутати міської ради розглянули проект рішення. За результатами пленарного засідання одноголосно прийняли рішення направити звернення депутатів Комсомольської міської ради Полтавської області до Голови Верховної Ради України, народного депутата України Володимира Гройсмана з проханням відтермінувати включення проекту Постанови Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів» № 4085 в частині перейменування міста Комсомольська Полтавської області, направити проект Постанови до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування для доопрацювання в частині надання протягом поточного року можливості проведення повторних громадських слухань територіальною громадою стосовно перейменування м. Комсомольська для прийняття остаточного рішення. У ході засідання також вирішили звернутися до Президента України Петра Порошенка, як  до Глави держави, гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, з проханням сприяти в налагодженні діалогу з парламентом щодо перейменування міста Комсомольська Полтавської області з урахуванням географічних, історичних, національно-культурних чинників та обов’язково думки мешканців міста.