Збори членів клубу першопрохідників «Полтавська магнітка»

2.03.2016, 16:42

02 березня керуючий справами виконкому Світлана Калашнік відвідала загальні збори членів клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», що відбулися в малій залі Комсомольського Палацу культури і творчості.


Засідання вів голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Володимир Лісняк. На порядку денному засідання було декілька питань. Світлана Калашнік поінформувала про підсумки роботи міської влади за 2015 рік, відзначила досягнення міста в соціально-економічному розвитку, окреслила актуальні питання життєдіяльності міста, нагальні проблеми. Поінформувала міських старійшин про плани впровадження важливих заходів та цікавих проектів на 2016 рік. Серед найбільш болючих питань, що турбують першопрохідників, було питання щодо перейменування міста Комсомольська. Будівники Комсомольська висловили неабияке занепокоєння щодо зміни назви міста без згоди його мешканців.  


На питання першопрохідників, що стосувалися сфери житлово-комунального господарства, відповідав начальник відділу благоустрою та житла ДЖКГ Валерій Гирявець. Участь у зборах також взяла начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська, ЗМІ.   


У ході засідання першопрохідники вшанували пам'ять тих, хто пішов у небуття в 2016 році. Вирішили до Дня міста традиційно провести спільну з членами спілки першозасновників «Полтавського ГЗК» толоку. Зустріч намітили на 14 квітня у сквері біля пам’ятного знака «Намет».


Затвердили звернення членів клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» до комсомольчан, у якому просили мешканців долучитися до прибирання вулиць, парків рідного міста.


Голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Володимир Лісняк привітав жінок зі святом 8 Березня, побажав їм здоров’я, родинного затишку, миру, добра, гарного настрою.