20.09.2021, 15:57

Осінній призов - 2021

Відповідно до Указу №71/2021 Президента України Володимира Зеленського осінній призов на строкову військову службу в Україні стартує 1 жовтня. Призовні комісії розпочнуть роботу 1 жовтня, а підготовчі заходи до проведення призову розпочалися вже 1 вересня.Проведення призову на строкову військову службу до Збройних сил України забезпечує співвідношення частки військовослужбовців-строковиків до частки військовослужбовців за контрактом 15:85%. Таким чином, частка строковиків у загальній чисельності війська з кожним роком продовжуватиме  зменшуватись.

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року №744, призвані до Збройних сил України та інших військових формувань строковики не залучаються до виконання бойових завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Перший відділ Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (м.Горішні Плавні) розпочав підготовчі заходи з 10 серпня 2021 року. Відділенням рекрутингу та комплектування продовжується робота з молодим поповненням до війська. Чоловіки, що підлягають призову до Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби проходять ретельне, всебічне обстеження та відбір. Командування, в обов’язковому порядку, враховує побажання призовника щодо обрання виду Збройних сил та роду військ. Особливою популярністю у призовників нашого міста користуються: прикордонні, десантно-штурмові війська та війська морської піхоти.

4 жовтня 2021 року будуть здійснені перші відправлення до обласного збірного пункту. Щасливої служби!

Інформація цього розділу  >>>