Комунальники активно прибирають дороги після зими

3.03.2016, 16:34

03 березня у ході виїзної наради міський голова Дмитро Биков проконтролював якість прибирання доріг Комсомольська після зимового періоду.

 

До активної роботи задіяні працівники КП «СпецЕко» та спеціалізована техніка: трактори, вакуумно-прибиральна машина, які вичищають проїжджу частину від сміття та посипкового матеріалу, що накопичилися за зиму під бордюрами. Спершу робітники зчищають та збирають сміття в купи вздовж дороги, за ними їде спецтехніка, за допомогою якої сформовані насипи забирають і вивозять на звалище, вакуумно-прибиральна машина видаляє залишки бруду. Сьогодні роботи ведуться по вулиці Соборній, в планах – прибирання вулиці Добровольської, проспекту Героїв Дніпра, інші.

 

Міський голова зазначив, що найближчим часом міські дороги буде прибрано й підготовлено до виконання ямкових ремонтів, які розпочнуться, як тільки заводи з виробництва асфальту будуть готові постачати матеріал.

 

Дмитро Биков також повідомив результати конкурсних торгів на придбання портального сміттєвоза для вивозу будівельного та великогабаритного сміття. Минулого року підприємство, що виграло тендер на постачання автомобіля, не виконало умови. За результатами цьогорічного конкурсу перемогло Кременчуцьке підприємство ТОВ «ВЛІВ», яке зобов’язалося доставити спецавтомобіль за 2 місяці. У 2015 році міська влада придбала 20 контейнерів об’ємом 8 м³ для збору великогабаритного та будівельного сміття. Міський голова зазначив, що у 2016 році за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища КП «СпецЕко» має наміри придбати ще 30 таких контейнерів, які буде розміщено в міських дворах, мікрорайонах приватної забудови, на територіях гаражних та садових товариств.

 

З 01 червня в місті послугу з вивозу будівельного та великогабаритного сміття буде кардинально поліпшено за рахунок технічного оснащення. Маємо надію, що містяни будуть охоче користуватися встановленими контейнерами й культура поводження зі сміттям та рівень благоустрою по місту в цілому зросте.