Святковий концерт «Зі святом, любі жінки!»

4.03.2016, 14:08

Напередодні Свята весни, радості і краси – Міжнародного жіночого дня 8 Березня – у малій залі Комсомольського Палацу культури і творчості 03 березня відбувся урочистий концерт для жінок з багатодітних родин, матерів-героїнь та опікунів.

Привітати комсомольчанок – матерів, дружин, сестер, доньок – завітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна. «Своєю працею та силою духу ви звеличуєте рідний край, примножуєте успіхи рідного Комсомольська. Дякую вам за ваші красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч із чоловіками та порівну ділити і радість, і незгоди. Щиро бажаю вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!» – віншував найкращу половину людства представник міської влади.

Зі святом присутніх привітав і генеральний директор громадської організації «Пульс країни» Віталій М’якінін.

Своїми колоритними виступами до привітань приєдналися творчі колективи Палацу культури і творчості.

Захід пройшов за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради, депутатів Полтавської обласної ради від міста Комсомольська Дмитра Півня, Володимира Говоренка; депутатів міської ради Валерія Бучка, Олександра Плескача, Ігоря Школового, приватного підприємця Олександра Балашова, громадської організації «Пульс країни», керівників підприємств міста «Фазенда», «ДомоСтрой», «Ваву аrt», «Sparta», «Raffinade».