Флагман українського флоту вирушив до берегів Туреччини

9.03.2016, 15:24

Корабель «Гетьман Сагайдачний» вийшов у Мармурове море, щоб взяти участь у міжнародних військових навчаннях, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

 

Фотографії флагмана ВМС України в Мармуровому морі опублікував на своїй сторінці в Фейсбуці головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко. Він повідомив, що це перший вихід українського фрегата в іноземні води після анексії Криму.

 

У свою чергу в прес-центрі Міноборони України повідомили, що український фрегат і судно розмагнічування «Балта» у складі тактичної групи провели спільно з фрегатом ВМС Турецької республіки тактичне маневрування, тренування з протиповітряної оборони й організації зв'язку.

 

Нагадаємо, між Комсомольською міською радою та військовою частиною флагманського корабля «Гетьман Сагайдачний» 31 січня 2013 року підписано угоду про співпрацю, згідно з якою встановлено шефські зв’язки та надається допомога у вирішенні побутових проблем військовослужбовців та патріотичному вихованні молоді Комсомольська. У 2014 році весь склад «Гетьмана Сагайдачного» залишився вірним присязі й народу України. Флагман українського флоту відтоді базується в Одесі.

 

 

За матеріалами сайту http://usi.online