У Комсомольську відбувся чемпіонат області з гри «Бочча»

14.03.2016, 11:41

12 березня 2016 року в Комсомольську в спортивній залі ЗОШ №6 пройшов чемпіонат області з гри «Бочча» серед спортсменів з обмеженими можливостями опорно-рухового апарату.


Чемпіонат проводився з метою формування збірної команди області для участі в чемпіонаті України. У змаганнях взяли участь 14 спортсменів з Полтави та Комсомольська.

 

Були присутні представник Полтавського регіонального центру «Інваспорт» В.Летюк, представник Кременчуцького філіалу «Інваспорт» Я.Кендюх, керівники ГО «Незламані духом» Т.Непомнящих і М.Федоренко.

 

Організація та проведення змагань здійснювалися відділом фізичної культури і спорту Комсомольської міської ради та Полтавським регіональним центром «Інваспорт».

 

Змагання проводилися в особистому заліку в класах ВС1, ВС2, ВС3, ВС4, «оpеn сlаss», згідно з чинними правилами міжнародної Федерації Bisfed. Переможцями стали: ВС1 - Мурза Андрій, м. Полтава; ВС2 - Глушко Ксенія, м. Полтава; ВС3 - Сінельник Максим, м. Комсомольськ; ВС4 - Духно Юрій, м. Полтава; «оpеn сlаss» - Мокієнко Володимир, м. Комсомольськ.

 


Спеціаліст філії Полтавського регіонального

центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

Амельченя Тетяна