Свято Масляної в Комсомольську

14.03.2016, 16:07

На Театральній площі вихідного суботнього дня відбулося загальноміське свято Масляної, що зародилося ще в стародавній слов'янській язичницькій культурі. Люди здавна на Масляну випікали млинці, як символ тепла, сонця, перемоги весни над зимою. Символом останнього також було спалювання опудала Зими.

На площі проходив благодійний ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва та виїзна торгівля, спортивно-розважальна програма для дорослих клубу «Сила і грація».

Розділити радість свята завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік.

Переможець четвертого сезону шоу «Майстер-шеф» Євген Злобін провів для комсомольчан і гостей міста майстер-клас з приготування млинців.

Провести з комсомольчанами зиму завітали художній колектив Дмитрівської сільської ради «Дмитрівчанка», проводили розважальні конкурси для дітвори й дорослих керівники творчих гуртків Центру дитячої та художньої творчості, ДСОЦ «Горизонт», дарували радість і святковий настрій виступи дітей ЦДтаЮТ, творчих колективів ПКіТ та ансамблю «Свекрушеньки».

Завершилося свято Масляної обрядом закликання Весни та проводів Зими і яскравим виступом гостей із Києва – фолк-гурту «Go-A».