Роботу депутатів у постійних комісіях завершено

16.03.2016, 13:27

Депутати Комсомольської міської ради Полтавської області опрацювали проекти рішень, які буде винесено на засідання 8 сесії міської ради сьомого скликання в березні.

 

10 березня 2016 року в малій залі виконкому за головування голови комісії, депутата Комсомольської міськради Руслана Баска пройшло засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації. Розглянули питання про передачу будівлі гуртожитку та об’єктів соціальної інфраструктури по вул. Миру, 8 до статутного капіталу КЖЕП №1; про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська об’єктів соціальної інфраструктури від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»; про дорадчий комітет з питань впровадження в м. Комсомольську Проекту «Партнерство для розвитку міст».

 

Цього ж дня члени постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку опрацювали наступні проекти рішень:

 1. Про затвердження «Міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік».
 2. Про затвердження міської цільової програми «Крок у соціумі» на 2016 рік.
 3. Про затвердження Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Комсомольській міській раді Полтавської області.
 4. Про дорадчий комітет з питань впровадження у м. Комсомольську Проекту «Партнерство для розвитку міст».

У рамках реалізації Програми розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську на 2016-2019 роки участь у засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку взяла делегація голів учнівського самоврядування на чолі з начальником відділу у справах сім’ї та молоді Тетяною Оробченко. Юні активісти мали можливість ознайомитися з системою управління, поточною роботою депутатів, поспостерігати за процесом обговорення проблем територіальної громади та прийняттям рішень у соціальній сфері.

 

14 березня 2016 року в малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів. Відповідно до порядку денного члени комісії розглянули питання поновлення прав користування земельними ділянками. Начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна прокоментувала зміст 11 проектів рішень, підготовлених структурним підрозділом. Заслухали доповідь начальника управління архітектури та містобудування Людмили Кириченко з 39 питань архітектури і містобудування.

 

На засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики депутати міської ради зібралися 15 березня. Вів засідання голова комісії депутат Комсомольської міськради Дмитро Вінівітін. У ході роботи було розглянуто 14 питань:                                   

 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2015 рік.
 2. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.
 3. Про внесення змін у додаток до рішення 5 сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання від 26.01.2016 р. «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2016 рік».
 4. Про затвердження «Міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік.
 5. Про затвердження міської цільової програми «Крок у соціум» на 2016 рік.
 6. Про дорадчий комітет з питань впровадження у м. Комсомольську Проекту «Партнерство для розвитку міст».
 7. Інформація щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2015 рік.
 8. Про внесення змін до структури та чисельності апарату виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.
 9. 9. Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради витрат по об’єкту: «Освітлення мікрорайону «Низи».
 10. Про внесення змін у додаток до рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 26 січня 2016 р. «Про прийом-передачу майна КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради на баланс Управління по інвестиціях та будівництву Комсомольської міської ради Полтавської області».
 11. Про внесення доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 17.02.2015 «Про надання пільги щодо сплати орендної плати за землю».
 12. Про мораторій на розміщення зовнішньої реклами.
 13. Про затвердження на 2016 рік переліку заходів Програми розробки містобудівної документації в м. Комсомольську на 2015-2017 роки.
 14. Про зняття з контролю рішення 61 сесії шостого скликання від 20 жовтня 2015 р. «Про надання дозволу КВП «Комсомольськтеплоенерго» на отримання кредитних коштів».

 

Члени постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології продовжили роботу депутатів над питаннями порядку денного сесії. Розглянули зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік; Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2017 роки; Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016-2020 роки; Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Комсомольську на 2016 - 2017 роки. Погодили Програму стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Комсомольська на 2016-2020 роки. Заслухали інформацію директора департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольгу Овчиннікову про створення дорадчого комітету з питань впровадження у м. Комсомольську Проекту «Партнерство для розвитку міст».