Навчання для учасників Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ»

18.03.2016, 11:30

17 березня 2016 року у великій  залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося  засідання координаційної ради Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ» за участю першого заступника міського голови Олександра Чуприни, обласного координатора Галини Бут, інженера Проекту Олега Баранецького,  начальника відділу благоустрою та житла ДЖКГ Валерія Гирявця, головного спеціаліста відділу Наталії Рубан, представників ОСББ міста, ініціативних груп щодо їх створення.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав учасників засідання, наголосив на необхідності активної участі в питаннях організації роботи ОСББ. Завдання сьогоднішньої зустрічі – донести порядок участі в Проекті ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ», порядок подачі технічної документації, оформлення об’єктів, які введені в експлуатацію. А це необхідно поетапно прописати, щоб не виникало недоречностей і перешкод. «Ми повинні навчатися, щоб брати участь  і в інших програмах і проектах з метою облаштування будинків, міста, щоб за якістю життя і наших помешкань наближатися до європейських стандартів», – підсумував Олександр Чуприна.

На засіданні комсомольчани спільно із інженера проекту Олегом Баранецьким опрацювали питання поетапної підготовки мікропроектної пропозиції учасниками Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ» та її впровадження, а також технічні аспекти та вимоги до проектно-кошторисної документації.