Засідання виїзної комісії з питань погашення заборгованості до Пенсійного фонду

18.03.2016, 16:13

18 березня в малій залі Комсомольської міської ради за участю міського голови Дмитра Бикова пройшло засідання виїзної комісії з питань погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

Вів засідання Володимир Тараторін - начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Участь у роботі комісії також взяли секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева, Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, Оксана Мисик - заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, Роман Арєп’єв - начальник управління Пенсійного фонду України в м. Кременчуці, Дмитро Яхненко - начальник ВДВС Комсомольського міського управління юстиції, Анастасія Шокол - начальник Комсомольського міського управління юстиції, Іван Ішков - старший державний інспектор Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ, Світлана Нестеренко - начальник управління Пенсійного фонду України в м. Комсомольську, Ірина Волошина - перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Комсомольську.

У ході роботи комісії начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Тараторін повідомив про проведення в Полтавській області реформування Пенсійного фонду, спрямоване на скорочення керівників та оптимізацію роботи. Передбачено злиття управлінь Пенсійного фонду Комсомольська, Кременчука й Козельщини з утворенням центрального офісу об’єднаних управлінь у м. Кременчуці. Володимир Тараторін представив начальника майбутнього структурного підрозділу - Романа Арєп’єва. Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області також запевнив, що пенсіонери Комсомольська не відчують незручностей у зв’язку із передбаченими змінами. Управління Пенсійного фонду в м. Комсомольську й надалі продовжить якісно й вчасно обслуговувати комсомольчан.

Володимир Тараторін також ознайомив присутніх із загальною ситуацією щодо погашення заборгованості підприємств за платіжками до Пенсійного фонду. Відзначив, що в Комсомольську заборгованість до Пенсійного фонду не суттєва – маємо 4 боржники, 2 з яких є дієвими. З підприємствами, які порушують пенсійне законодавство, проведено відповідну роботу щодо посилення платіжної дисципліни.Представники підприємств-боржників, які були присутні на нараді (ТОВ ВСП «Гірмашсервіс», ПП «Дінас»), прозвітували про шляхи відшкодування пільгових пенсій.