Комсомольська міська рада, її виконавчий комітет щиро вітають трудовий колектив «Громадської думки» зі знаменною подією – 25-річчям!

21.03.2016, 09:36

За пройдені роки для багатьох комсомольчан газета стала співрозмовником, з яким можна обговорити актуальні теми. Ваші газетні рядки – це надійне джерело інформації про все, що відбувається в місті.

Проходять роки, змінюються об’єми видання, поліграфічне виконання, тематика публікацій, але газета займає знакове місце серед засобів масової інформації нашого міста. Ви вносите свій вклад у збереження і розвиток традицій журналістики Комсомольська.

Журналістська праця надзвичайно складна, напружена, часто невдячна, але насамперед від журналістів залежить, якою бачать нашу країну сьогодні та якою побачать її нащадки. Тож і надалі відповідально творіть літопис рідного краю, доносьте до читачів слово правди, підкорюйте їхні серця яскравими матеріалами!

Для друкованого видання 25 років – це тільки початок шляху. І нехай для «Громадської думки» він буде багатим на добрі новини, цікаві зустрічі, незабутні матеріали.

Бажаємо вам доброго здоров’я, благополуччя, творчої енергії, нових журналістських успіхів і знахідок, професіональних здобутків у реалізації майбутніх планів!

 

Міський голова Дмитро Биков