Про проведення Всеукраїнської щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля»

21.03.2016, 09:55

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України щодо проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», з метою підвищення рівня екологічної культури, а також санітарного очищення міста Комсомольська після зимового періоду експлуатації міський голова підписав розпорядження №102-р від 14.03.2016 р. «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою території м. Комсомольська» в період з 14 березня по 14 травня 2016 року.

До участі залучаються всі підприємства міста, незалежно від форм власності, які в цей період виконують роботи з впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, відповідно до затверджених Правил благоустрою міста, висаджують зелені насадження, проводять обрізку та білування дерев і кущів, ремонт та фарбування малих архітектурних форм, урн для сміття та лавочок, поточний ремонт фасадів будівель, пішохідних доріжок.

15 квітня 2016 року відбудеться День благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля». Запрошуємо всіх небайдужих мешканців міста приєднатися до впорядкування зелених зон нашого міста.

Координатором Всеукраїнської акції в місті є сектор екології та озеленення ДЖКГ Комсомольської міської ради Полтавської області. Більш детальну інформацію можна отримати за тел. 2-64-47.

 

Директор ДЖКГ П.Б.Василюк