Результати реалізації проекту з освітлення мікрорайону Низи

21.03.2016, 11:07

18 березня у ході виїзної наради міський голова Дмитро Биков оглянув результати виконаних робіт по проекту «Освітлення мікрорайону Низи».

 

Очільник міста прокоментував, що з міського бюджету на впровадження проекту з освітлення вулиць мікрорайону Низи передбачено 3,1 млн грн. За проектом буде встановленно 140 нових металевих оцинкованих опор, 227 світильників, прокладено 8520 м повітряних та підземних кабельних ліній. У результаті реалізації проекту всі магістральні вулиці в Низах буде освітлено. Вищезазначений проект буде здійснено в два етапи. У ході І етапу світло з’явиться на вул. Горького, вул. Франка, вул. Чекаліна, частково на вул. Чайковського, вул. Ковпака, вул. Чкалова, вул. Сковороди, вул. Лесі Українки.ІІ етапом передбачено облаштувати світлом вул. Доброхотова, вул. Південну, вул. Зарічну, пров. Лісний, пров. Лесі Українки; завершити освітлення вул. Ковпака, вул. Чайковського, вул. Чкалова, вул. Лісну, вул. Сковороди, вул. Лесі Українки. Тендер на виконання робіт І етапу було проведено відповідно до норм чинного законодавства. Переможцем конкурсу стало Комсомольське приватне підприємство - ВКП «Енергосталь». Міський голова підкреслив, що підрядники працюють відповідально, динамічно й без запізнень. Вигідно, що податки від роботи місцевого підприємства відраховуються в міський бюджет, а містяни, які працюють на підприємстві мають роботу.

 

Роботи з облаштування освітлення розпочали у грудні 2015. Станом на 18.03.2016 року вже виконано 83 % робіт, запланованих до реалізації в ході І етапу: встановлено 51 опору, 62 світильники, прокладено 3920 метрів кабельних ліній.

 

Міський голова Дмитро Биков повідомив, що в 2016 році розпочнуться роботи з облаштування світлом мікрорайону Піддубне, на що з міського бюджету депутати Комсомольської міської ради передбачили близько 1,4 млн грн. З метою освітлення дворів та економії бюджетних коштів вирішили перемістити на периферію близько 400 робочих світильників, що було знято в м. Комсомольську в ході заміни старих світильників на нові LED-світильники.