Увага! Стартує мистецький фестиваль «Дніпрова хвиля»

23.03.2016, 13:55

Уже котрий рік поспіль під патронатом міського голови в нашому місті проводиться мистецький фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва «Дніпрова хвиля». Метою фестивалю є виявлення й підтримка юних талантів та розвиток міських творчих колективів.

Тож запрошуємо всіх талановитих і обдарованих дітей міста взяти участь у відбіркових турах, що будуть проходити 6 квітня з 9.00 до 16.00 години у великій залі ПК і Т.

У фестивалі беруть участь: солісти-вокалісти, вокальні дуети, тріо, ансамблі та хореографічні колективи естрадної і народної спрямованості, театри моди і танцю, циркові колективи. Вік учасників – від 6 до 20 років. Для участі у відбіркових турах фестивалю учасники заповнюють і подають заявки встановленого зразка, заклад готує та подає разом із заявками від колективів програму виступу своїх учасників. Заявки на участь подаються до відділу культури і туризму до 4 квітня.

Підсумки мистецького фестивалю «Дніпрова хвиля» будуть оголошені 28 квітня під час заключного гала-концерту учасників фестивалю та церемонії нагородження. У кожному жанрі та віковій категорії будуть визначені переможці, що посіли І, ІІ та ІІІ місце, які отримають від міського голови дипломи лауреатів фестивалю. Інші учасники, які також будуть відібрані членами журі для участі у гала-концерті, стануть дипломантами фестивалю.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу культури і туризму (вул. Миру, 22, тел.: 2-52-07, 2-17-27).

 

Відділ культури і туризму