Відбулося засідання восьмої сесії Комсомольської міської ради

23.03.2016, 14:26

Засідання восьмої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання відбулося 22 березня 2016 року. Учасниками засідання були представники учнівського самоврядування навчальних закладів міста.

На початку роботи сесії хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мобілізованого бійця Олександра Шалесного, який останні 13 років жив у Комсомольську, працював слюсарем-ремонтником у ливарно-механічному цеху ВАТ «Полтавський ГЗК».

В урочистій обстановці міський голова вручив нагороди чотирьом комсомольчанам-військовослужбовцям. Указом Президента України медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджені комсомольчани – В’ячеслав Вихристенко та В’ячеслав Рубель. Згідно з наказом військового комісара Комсомольського військового комісаріату заохочувальною відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України – нагрудним знаком «Учасник АТО» нагороджено старшого сержанта Анатолія Візерського й сержанта Артема Цензуру.

Також Дмитро Биков привітав квітами та подарунком колектив газети «Громадська думка» в особі редактора Тетяни Терен із 25-річчя із дня заснування друкованого видання.

Міський голова оголосив про утворення депутатської групи політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», на підставі подання, у складі трьох депутатів Комсомольської міської ради: Д’яченка Віктора, Кучера Петра, Марченка Ростислава. Голова депутатської групи – Кучер Петро.

У частині питань житлово-комунального господарства були розглянуті й прийняті наступні питання: «Про затвердження Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Комсомольська на 2016-2020 роки»; «Про внесення змін до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2017 роки»; «Про внесення змін до додатків Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік»; «Про внесення змін до додатку «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016-2020 роки»; «Про внесення змін до додатку «Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Комсомольську на 2016 - 2017 роки». Коментував і надавав відповіді на запитання директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк.           

Про питання будівництва доповів начальник управління по інвестиціях та будівництву Олександр Кравченко: «Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради витрат по об’єкту: «Освітлення мікрорайону «Низи»; «Про внесення змін у додаток до рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 26 січня 2016р. «Про прийом-передачу майна КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради на баланс Управління по інвестиціях та будівництву Комсомольської міської ради Полтавської області».

У розділі «Фінансові питання» начальник фінансового управління Валентина Баландіна доповіла про виконання міського бюджету за 2015 рік, про зміни до показників міського бюджету на 2016 рік, про зміни у додаток до рішення 5 сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання від 26.01.2016р. «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2016 рік». Директор ТЦСО «Калина» Лідія Бабич доповіла про міську цільову програму «Крок у соціум» на 2016 рік.

Депутати опрацювали і прийняли організаційні питання. Про дорадчий комітет з питань впровадження у м. Комсомольську Проекту «Партнерство для розвитку міст» доповіла директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова. Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець презентувала Міську Програму антитерористичних заходів на 2016 рік. Про затвердження Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Комсомольській міській раді Полтавської області доповіла Лариса Матієнко, завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян. Шумей Любов, начальник відділу з питань державної реєстрації, доповіла про затвердження Положення про відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

Також депутати розглянули ряд питань комунального майна, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.

На сесії був присутній депутат Полтавської обласної ради від міста Комсомольська Володимир Говоренко, який виступив із питанням щодо перейменування міста. Депутати внесли пропозицію звернутися до Верховної Ради України з метою врегулювання на законодавчому рівні питання проведення референдуму.