У Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся науково-практичний семінар

25.03.2016, 16:52

24 березня в позашкільному навчальному закладі Центрі дитячої та юнацької творчості Комсомольської міської ради Полтавської області відбувся науково-практичний семінар директорів, заступників директорів з виховної роботи ЗНЗ, завідуючих ДНЗ міста «Використання сучасних підходів до моделювання та організації навчально-виховного процесу в ПНЗ».

З привітанням до учасників семінару звернулися почесні гості: заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода.

Теоретичну частину семінару розпочала Зоя Канівець,доцент кафедри методики змісту освіти і науки ПОІППО, кандидат педагогічних наук, яка виступила перед присутніми з доповіддю "Про позашкілля як про неформальну освіту: від ретроспективи до сучасного трактування.

Директор ЦД та ЮТ Надія Сакун привітала всіх присутніх, подякувала міській владі, відділу освіти за створення умов для якісного функціонування ЦД та ЮТ, поділилася досвідом з організації навчально-виховної роботи в закладі та зупинилася на питаннях підвищення компетентності педагогів-позашкільників.

Заступник директора Наталія Ляховенко у своїй доповіді наголосила, що діяльність Центру дитячої та юнацької творчості спрямована на створення виховного простору для дітей та молоді міста, стимулювання розвитку природних нахилів та творчих здібностей вихованців і розповіла про найяскравіші їх досягнення.

Різноплановою та змістовною була практична частина заходу. Учасники семінару переглянули фільм про ЦД та ЮТ, знятий вихованцями студії тележурналістики "Реноме"; відвідали виставку робіт вихованців та працівників Центру; стали учасниками цікавих майстер-класів з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, які підготували та провели керівники гуртків "Декоративні квіти" Ольга Хмарська, "Оригінальні штуки" Єлизавета Полозун, "Сувенір" Валентина Сідько, "В'язаний дивосвіт" Надія Михайленко, "Юний дизайнер" Олена Хохуля, "Чарівні барви" Анастасія Чапала; завітали на заняття-презентації до творчих колективів закладу: зразкового вокального ансамблю "Каприз", керівник Юлія Ковнір, хореографічного ансамблю "Ремікс", керівник Оксана Бісько, колективу сучасного танцю "Street dance", керівник Дар’я Ломанова Д.С., театру моди і танцю "Престиж", керівник Анна Попель.

Велику зацікавленість в учасників семінару викликала пізнавально-розважальна гра "Інтерактивні гойдалки", підготовлена методистом Ольгою Скороходовою. Заступники директорів ЗНЗ та вихованці ЦД та ЮТ змагалися в кмітливості, демонстрували інтелектуальні та творчі здібності.

Завершальним акордом семінару стала родинна вітальня "Талановиті батьки – талановиті діти", на сцену разом з дітьми виходили їхні батьки та педагоги.

Під час підведення підсумків учасники семінару зазначили, що колектив позашкільного навчального закладу Центру дитячої та юнацької творчості в черговий раз підтвердив, що в закладі вихованці вчаться бути творцями, тут створено умови, щоб кожен міг знайти справу до душі. Сучасне позашкілля є саме тим освітньо-виховним простором, де діти мають змогу постійно реалізовувати набуті під час занять знання за інтересами.