Засідання ініціативної групи

17.01.2011, 14:40

Засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих
зборів з обрання Громадської ради при Комсомольській міській раді.

alt14 січня у малій залі Комсомольського міськвиконкому відбулося засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів з обрання Громадської ради при Комсомольській міській раді.

Захід відбувся на виконання Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”. (Текст Постанови КМУ №996 від 3 листопада 2010 року.)

Установчі збори щодо створення громадської ради при Комсомольській міській раді відбудуться 10 лютого 2011 року.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що орган повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

Пакет документів, який подає ІГС складається з:

1. Заяви у довільній формі, що підписана уповноваженою особою керівного органу ІГС.
2. Додатків до заяви (у паперовому та електронному вигляді):
1) Рішення керівника ІГС, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності).
2) Біографічна довідка делегованого представника ІГС.
3) Копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС.
4) Інформація про результати діяльності ІГС протягом останніх двох років.

Зразок заяви та інших документів для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Комсомольської міської ради www.hp-rada.gov.ua. Документи приймаються ініціативною групою до 31 січня 2011 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, буд. 24 кім. 206, з 8.00 до 17.00 год.

Телефон для довідок: 3 – 07 – 20; 2 – 20 – 02; 2 – 12 – 59.