На зустрічі міської влади з учнівським самоврядуванням

28.03.2016, 12:22

У малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради 25 березня відбулася зустріч представників міської влади з учнівським самоврядуванням навчальних закладів міста.

На зустріч із молоддю завітали міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко.

Міський голова Дмитро Биков поговорив з дітьми про здобуття професій, про їх плани на майбутнє, про розвиток освіти у світі і її тенденції, про професійну освіту у Комсомольську і шляхи її розвитку.

Представники учнівського самоврядування презентували міській владі пропозиції з установлення питних фонтанчиків, продовження роботи проекту «Кольорове місто», обладнання велодоріжок по Комсомольську, облаштування танцювального майданчика в міському парку відпочинку.

Учнів турбували питання планів міської влади стосовно облаштування зон масового відпочинку містян, забезпечення роботою учнів під час літніх канікул, перейменування міста і ставлення до цього міського голови.

На завершення заходу міський голова вручив кожному подарунок і подякував за зустріч.