Комсомольчани на V Всеукраїнському конкурсі-огляді юних піаністів

29.03.2016, 14:51

Із 25 по 27 березня проходив V Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів імені Олени Вериківської в Київському інституті музики імені Р.М.Глієра, у якому взяло участь 350 юних музикантів з усіх регіонів України.

Переможцем у молодшій групі став Артем Єрух, учень нульового класу ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Комсомольської міської ради, викладач Світлана Володимирівна Євтушенко.

Третє місце у старшій групі виборола учениця 7 класу ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Комсомольської міської ради Олена Дудніченко, викладач Юлія Анатоліївна Головня.ДОВІДКА

Олена Михайлівна Вериківська (1932 – 2003), багато років завідувачка фортепіанним відділом Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра, започаткувала у 1996 року Регіональний конкурс-огляд юних піаністів Київського регіону, мета якого – виявлення, підтримка та заохочення обдарованих дітей для їх подальшої професійної орієнтації та навчання у коледжі Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра. За роки існування конкурс набув широкої популярності, і зараз у ньому беруть участь юні піаністи з усіх регіонів України. У 2011 році конкурс отримав статус Всеукраїнського, увійшовши до складу Асоціації академічних музичних конкурсів (Україна).

Конкурсні прослуховування проходять по двох вікових групах: учні 4-6 класів; учні 7-9 класів шкіл естетичного виховання. Для випускників музичних шкіл участь у конкурсі розглядається як перший етап вступу до коледжу Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра.

Для учнів 0–3 класів у 2013 році започаткований фестиваль «Весняні нотки»; він проводиться спільно з Київським обласним відділенням музичного товариства ім. Г.Г.Нейгауза і є складовою конкурсу-огляду.