Вихованці музичної школи подякували міській владі за нові інструменти

31.03.2016, 11:41

29 березня міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська відвідали ПСМНЗ «Дитяча музична школа» з черговим робочим візитом.

 

Почесних гостей зустрів колектив музичної школи на чолі з директором Анатолієм Головнею. У ході візиту представникам влади презентували нові музичні інструменти, придбані за кошти міського бюджету. Фонд шкільних музичних інструментів поповнився двома віолончелями, двома скрипками, чотирма гитарами, трубою, перкусійним набором, мікшерним пультом та мікрофонами, на що було витрачено 100 тис. грн. Також було придбано дві якісні концертні банкетки для гри на роялі. Директор ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Анатолій Головня зазначив, що покращення матеріально-технічної бази музичної школи стало додатковим потужним стимулом для педагогів та учнів, ентузіазм яких уже відзначено чисельними перемогами обласного та всеукраїнського рівнів. Анатолій Головня від імені вихованців та викладачів висловив вдячність міській владі на чолі з міським головою Дмитром Биковим, засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за системну фінансову підтримку закладу естетичного виховання.

 

Тільки за останні 2 роки з міського бюджету на ПСМНЗ «Дитяча музична школа» депутати Комсомольської міської ради виділили 80 тис. грн на придбання костюмів для оркестру викладачів (придбано 34 костюми), на придбання костюмів для ансамблю скрипалів (замовлено 15 костюмів). Щороку відділом культури і туризму замовляється транспорт для участі учнів у обласному конкурсі «Юний віртуоз Полтавщини», обласному концерті переможців різних конкурсів, Всеукраїнському конкурсі в м.Шостці, орендується велика зала ПКіТ для звітних концертів, що проходять у квітні, грудні. У 2016 році виділено кошти міського бюджету (406 тис. грн) на проведення ремонту третього поверху із заміною дверей та ремонту двох кабінетів.

 

За фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» у 2013–2014 рокаху приміщенні ПСМНЗ «Дитяча музична школа» проведено ремонт з 1-го по 4-й поверх коридорів на сходах із заміною вікон та системи опалення, замінено всі старі вікна на нові металопластикові в кабінетах, проведено капітальний ремонт актової зали, придбано меблі в актову залу.

 

Юні віртуози, закохані в мистецтво, Артем Єрух (клас фортепіано молодша група, викладач Світлана Володимирівна Євтушенко), Олена Дудніченко (клас фортепіано старша група, викладач Юлія Анатоліївна Головня), Ян Горінчой (клас гитари, викладач Антон Вікторович Базилевич) внесли приємну ноту в робочий процес дорослих, виконавши яскраві та оригінальні музичні твори на новопридбаних інструментах.

 

Міський голова Дмитро Биков подякував дітям за імпровізований концерт. Висловив впевненість у тому, що збереження та примноження культури, виховання підростаючого покоління на високих ідеалах мистецтва – важливий та потрібний крок у розвитку суспільства. Звернувся до директора ПСМНЗ «Дитяча музична школа» з пропозицією збільшити кількість загальноміських концертів, виразив готовність і надалі підтримувати творче горіння музикантів, сприяти участі учнів у конкурсах міжнародного рівня.

 

У своєму виступі заступник міського голови Надія Угнічева підкреслила, що міська влада надзвичайно радіє й пишається успіхами вихованців та педагогів ПСМНЗ «Дитяча музична школа», підтримує їх цікаві ідеї та слушні пропозиції, чекає на нові виступи й перемоги.

 

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська підсумувала, що за останні декілька років закладам культури (музична та художня школа, бібліотечна система) приділено суттєву увагу, створено належні умови для роботи й навчання, за що щиро подякувала міській владі, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Висловила сподівання, що й надалі педагоги та вихованці тішитимуть дорослих і малих комсомольчан, чисельних гостей своєю віртуозною грою.

[thumbt]http://www.hp-rada.gov.ua/uploads/1459413643_dsc_0088.jpg[/thumb]