Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

31.03.2016, 11:48

29 березня 2016 року в малій залі Комсомольської міської ради під головуванням міського голови Дмитра Бикова пройшло засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. До участі в засіданні приєдналися представники учнівського самоврядування, які мали на меті познайомитися з методами місцевого самоврядування та механізмами прийняття рішень на місцевому рівні.

 

Розглянуто ряд питань гуманітарного та соціального напрямків. З метою обговорення питання «Про стан харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в 2015 році та встановлення батьківської плати» запрошено керівників навчальних закладів міста, начальника Комсомольського міськрайонного Управління ГУ Держсанепідслужби у Полтавській області. Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома доповідь начальника міського відділу освіти Ірини Шошиної про харчування дітей у ДНЗ міста в 2015 році. У зв’язку з складною соціально-економічною ситуацією, що сталася в країні, запропонувано застосувати поетапне підвищення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в 2016 році. Внески батьків за харчування дітей складатимуть 60% від визначеної вартості харчування в день. З 01.04.2016 батьківська плата складатиме 8 гривень 40 копійок в день для дитини ясельного віку (від 1-го до 3-х років); 12 гривень 60 копійок в день для дитини садового віку(від 3-х до 6 (7) років). З 01.06.2016 по 31.08.2016 року на літній оздоровчий період вартість харчування буде збільшено на 10%, до 9 гривень 24 копійки в день для дитини ясельного віку (від 1-го до 3-х років); 13 гривень 86 копійок у день для дитини садового віку (від 3-х до 6 (7) років). З 01.09.2016 року вартість харчування дошкільнят для батьків досягне 9 гривень 60 копійок у день для дитини ясельного віку (від 1-го до 3-х років); 13 гривень 80 копійок у день для дитини садового віку (від 3-х до 6(7) років). Вихованці дошкільних навчальних закладів, які проживають у сім'ях, де є хворі на туберкульоз, тубінфіковані діти згідно зі списком, який надає Комсомольське міськрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, будуть забезпечені безкоштовним харчуванням.

 

Члени виконавчого комітету розглянули питання підготовки навчальних закладів міста до нового 2016-2017 навчального року, внесення змін до рішення виконкому Комсомольської міськради Полтавської області від 21.01.2016 р. № 3 «Про призначення замовником». Погодили відповідні проекти рішень. 

 

Затвердили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування.

 

Начальник служби у справах дітей Лариса Василенко прокоментувала проекти рішень про надання статусу та встановлення опіки над малолітніми, встановлення опіки над майном дитини-сироти, надання дозволу на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей.

 

Внесли зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області від 24.11.2015 р. № 498 «Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2016 році». Проект рішення прокоментував Юрій Чернушенко – директор Комсомольського міського центру  зайнятості.

 

Розглянули питання відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці про збірні пункти евакуації та про оперативне інформування в разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, небезпечних подій.

 

Опрацювали та затвердили проект рішення «Про тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території за адресою проспект Героїв Дніпра, буд. 74». У І кварталі 2016 року міська влада з метою зменшення фінансового навантаження на комсомольчан на період опалювального сезону передбачила компенсацію частини тарифу з міського бюджету (1 грн на 1 кв м на загальну площу). Відповідно до ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» знижено тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території за рахунок зменшення складової тарифу в частині податку на заробітну плату до 22% (було 37%).

 

Погодили графік проведення вибухових робіт у 2016 році на виробничому підрозділі «Редутський кар’єр» філії «ЦУП» ПАТ «Укрзалізниця».

 

Розглянули питання приватизації та обліку комунального майна; квартирного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках; архітектури і містобудування. 

 

Погодили проект рішення «Про реєстрацію Положення про орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада – 21» у новій редакції.

 

Члени виконавчого комітету заслухали начальника юридичного відділу Олену Таран та внесли зміни в додаток до рішення виконкому Комсомольської міської ради від 25.02.2014 р. № 75 «Про уповноваження посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення».