На часі підготовка до оздоровлення дітей влітку

1.04.2016, 10:41

31 березня у великій залі Комсомольської міської ради за участі міського голови Дмитра Бикова відбулася зустріч заступника начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Наталії Шкоденко з представниками міської влади Комсомольська, профспілок підприємств та бюджетних установ, закладів, організацій. Йшлося про оздоровлення дітей Полтавщини в літній період у 2016 році.

 

На заході були присутні секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, члени міського штабу з оздоровлення і відпочинку, депутати міської ради, представники закладів освіти, соціального захисту населення, охорони здоров’я, підприємств і організацій установ міста, ЗМІ.

 

У вступній промові міський голова Дмитро Биков зазначив, що в рамках прийнятої Міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки ведеться активна робота з підготовки до оздоровлення юних комсомольчан. Очільник міста подякував голові Полтавської ОДА Валерію Головку, заступнику начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Наталії Шкоденко за активну позицію щодо організації якісного, повноцінного оздоровлення й відпочинку дітей Полтавщини влітку.

 

Заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Наталія Шкоденко прокоментувала зміни та доповнення до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, які опрацьовано та погоджено на профільній комісії Полтавської обласної ради. У ході роботи обговорено механізм часткової оплати вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення області для дітей за рахунок коштів міського та обласного бюджетів, участь в оздоровленні соціально відповідальних підприємств. Заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА підкреслила, що здорове підростаюче покоління – національне багатство кожної країни. Тож забезпечення якісного літнього оздоровлення та відпочинку дітей Полтавщини, як важлива складова повноцінного і здорового розвитку, є одним із головних завдань міської влади сьогодні.

 

КП ДСОЦ «Горизонт» - улюблене місце відпочинку не тільки комсомольчан, а й дітей усієї Полтавської області - анонсував свої пропозиції літнього відпочинку-2016 у яскравих буклетах. Оздоровчий центр у 2016 році пропонує наступні профільні напрямки на літо: спорт, екотуризм, краєзнавство. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті КП ДСОЦ «Горизонт» http://my-gorizont.org/ .