Апаратна нарада міського голови

5.04.2016, 08:13

04 квітня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду, де було розглянуто ряд важливих суспільно-політичних подій у країні, області, місті.

 

Очільник Комсомольська підбив підсумки виїзного засідання Комітету з питань бюджету Верховної Ради, що відбулося 02 квітня в Полтавській ОДА. Дмитро Биков повідомив про участь у засіданні голови Комітету Андрія Павелка, заступника міністра фінансів України Романа Качура, першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслава Негоди, голови Полтавської ОДА Валерія Головка, заступника голови Державного агентства автомобільних доріг України Миколи Березовського та народних депутатів України Костянтина Іщейкіна, Богдана Дубневича, Сергія Рудика, Олександра Горбунова та Андрія Гордєєва, депутатів обласної ради, міських голів міст обласного значення Полтавщини. У ході засідання розглянули питання про формування і виконання місцевих бюджетів Полтавської області в умовах реформування міжбюджетних відносин, будівництво Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру, реконструкцію Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, фінансування професійної технічної освіти, компенсації пільгового проїзду. Обговорили держзамовлення продукції ПАТ «АвтоКрАЗ». Перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький поінформував народних депутатів України про стан проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Полтавської області. Члени Комітету вирішили виділити понад 251 млн грн з державного бюджету на ремонт доріг в області. У тому числі заплановано здійснити капітальний ремонт частини дороги в напрямку Полтава- Кременчук, ділянки дорожнього полотна Комсомольськ-Кременчук (до моста через р. Псел). У ході роботи Комітету Комсомольський міський голова Дмитро Биков порушив нагальне для міста питання щодо можливості розширення діапазону використання коштів екологічного фонду. За результатами засідання було вирішено внести поправки у закон.

 

Міський голова поінформував присутніх про хід виїзного засідання заступника начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Наталії Шкоденко з питань оздоровлення дітей Полтавщини в літній період 2016 року, дольової участі в оздоровленні обласного, міського бюджетів, соціально відповідальних підприємств, що відбулося в Комсомольську 31 березня.

 

Робота з надання житлових субсидій у Комсомольську налагоджена належним чином. Станом на 04.04.2016 призначено 9386 субсидій, у стані опрацювання – 112 звернень.

З 05 квітня у зв’язку з стійким підвищенням середньодобової температури повітря в місті буде припинено подачу теплоносія.

 

Міський голова Дмитро Биков повідомив про відкриття ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» кредитної програми на придбання енергозберігаючого обладнання та утеплення будівель, що діє на вигідних умовах. Програма дає  можливість ефективніше використовувати енергоресурси та, щонайголовніше, зменшити витрати на оплату за комунальні послуги. Кредитну лінію можуть відкрити ОСББ, юридичні та фізичні особи-підприємці малого та середнього бізнесу. Міський голова дав доручення департаменту ЖКГ опрацювати умови надання кредиту й доповнити міську програму.

 

Керманич містомговорив про популярність напрямку фізичного розвитку людини Кроссфіту (Crossfit) та можливість його застосування на уроках фізичної культури в школах. До відома: кроссфіт (Crossfit) - це високоінтенсивна тренувальна система загальної та функціональної фізичної підготовки, в основі якої лежить поєднання рухів і вправ з різних видів спорту та спортивних методик (гімнастика, важка атлетика, пауерліфтинг, гирьовий спорт, біг і багато іншого).

 

Дмитро Биков проаналізував потреби ринку праці, націлив молодь на вибір професій, що будуть актуальні в майбутньому: інженери, ІТ-спеціалісти, фахівці будівельної, житлово-комунальної галузі, зокрема сантехніки, спеціалісти сфери надання послуг.

 

На завершення апаратної наради начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко анонсували заходи, що відбудуться в Комсомольську найближчим часом.