Виїзна робоча нарада міського голови

5.04.2016, 13:12

01 квітня у ході виїзної робочої наради міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота відвідали майданчик з будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу з розширенням та спорудження критих кортів в м. Комсомольську по вулиці Добровольського, 30.

 

Участь у нараді також взяли директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, начальник управління проектів та організаційного розвитку ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Бивалін, голова правління Комсомольської міської федерації дзюдо Ігор Горяшин, директор ГО «ФЕРУМ» Сергій Нестеренко, представники підрядних організацій.

 

Будівництво нового фізкультурно-оздоровчого комплексу відбувається за кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». З початку року на будівництво витрачено близько 1,5 млн грн. Завершується І етап будівництва. У 4-х поверховій будівлі нового фізкультурно-оздоровчого комплексу вже облаштовано велику залу для критих тенісних кортів, роздягальні, душові, туалетні кімнати. У приміщеннях ведуться оздоблювальні роботи, триває утеплення фасаду. У планах - облаштування опалення та освітлення будівлі. Згідно з проектом у комплексі заплановано розмістити дві кінозали, зали для занять дзюдо, фітнесом, більярдну залу, спортивне кафе, готель для спортсменів.

 

Міський голова Дмитро Биков оглянув приміщення, дав високу оцінку завершеним об’єктам в новобудові, висловив вдячність відповідальним за будівництво. У ході наради обговорено питання завершення будівництва, опрацьовано проблемні питання.