Іван Іванов на етапі Кубка світу

5.04.2016, 13:59

У місті Нью-Плімут (Нова Зеландія) пройшли змагання етапу Кубка світу з тріатлону. Комсомольчанин – майстер спорту міжнародного класу Іван Іванов зайняв на цих змаганнях 6 місце. За підсумками міжнародних змагань з тріатлону, Іван значно покращив свій рейтинг і продовжує претендувати на олімпійську ліцензію.

«Результатом дуже задоволений! – не приховує емоцій Іван. – Минулий рік для мене був невдалим, тож цей старт – дуже важливий. Як в плані впевненості в собі та власних силах, так і в плані мотивації у відборі на Олімпійські ігри. Перед стартом я трохи нервував – початок сезону в мене вийшов поганим. У Мулулабі не вдалося показати гідний результат, там я був лише 55-м. Звісно, що в Новій Зеландії мені хотілося виступити краще! Я відчував, що можу зробити це. Якоїсь самовпевненості не було, звісно, але я постарався максимально сконцентруватися на проходженні дистанції і всього того, від чого міг залежати хороший результат».

За словами спортсмена, турнірний розклад був для нього сприятливим з самого початку. «Пелотон розділився на дві групи, а я після плавання одразу потрапив у лідируючу. На велосипеді довелося непросто – їзда виявилася нервовою з постійним перестроюваннями всередині групи й атаками з поворотів».

Загалом, на велосегменті Іванов почував себе досить важко, що далося взнаки також на біговій дистанції. «На останньому виді доводилося буквально «вимучувати» кожну позицію! Але надалі щохвилини мені ставало все легше, і ближче до фінішу я знайшов впевненість у тому, що зможу поборотися за місце в ТОП-10. За підсумками, перед фінішем у нас була боротьба за місця з 3-го по 10-те, де все залежало від фінішного ривка».

Протягом квітня-травня він братиме участь у змаганнях високого рівня – етапах Кубка світу та чемпіонаті Європи.

 

 

Джерело http://www.triathlon.org.ua/