ГУНП у Полтавській області щодо розподілу квартир у житловому будинку по вул. Молодіжній, 1 м. Комсомольська

6.04.2016, 14:20

Головне управління Національної поліції в Полтавській області повідомляє, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 року № 66-р «Про погодження відчуження нерухомого майна дочірньої компанії «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та наказу МВС України від 23.02.2016 № 103 в житловому будинку по вул. Молодіжній, 1 у м. Комсомольську передаються до сфери управління МВС України на баланс УМВС України в Полтавській області 50 квартир для забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Після закінчення процедури передачі квартир буде створено загальнообласний список осіб, які отримали статус учасника антитерористичної операції під час проходження служби в органах внутрішніх справ, потребують покращення житлових умов та виявили бажання отримати житло в м. Комсомольську. При цьому в першу чергу будуть забезпечені вищезазначені особи, які мешкають у м. Комсомольську та м. Кременчуці.

Особи, які є учасниками АТО, але не перебувають/перебували у трудових відносинах з УМВС України в Полтавській області та ГУНП в Полтавській області, забезпечуватися житлом у зазначеному будинку не будуть.

 

Заступник начальника               Д.А. Захарченко