У Комсомольську пройшов семінар щодо створення ОСББ

6.04.2016, 15:30

02 квітня 2016 року об 11-00 годині в малій залі Комсомольської міської ради Полтавської області за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту відбувся семінар з теми «Збереження та відновлення житлового фонду: співпраця влади та громади».

 

У заході взяли участь перший заступник міського голови Олександр Чуприна, головний спеціаліст департаменту ЖКГ Наталія Рубан, депутати Комсомольської міської ради Петро Кучер, Ростислав Марченко, генеральний директор ГО «Пульс країни» Віталій М’якінін, представники ОСББ Комсомольська та ініціативні групи із створення ОСББ в місті, мешканці міста.

 

Семінар проведено незалежними консультантами: спеціалістом з питань енергозбереження та енергоефективності  Дмитром Марусичем, головою правління ОСББ «Мотор» (м. Київ) Вікторією Погорєловою. У ході роботи присутні розглянули питання відносин власності у багатоквартирному будинку, практичні аспекти реформування житлово-комунального господарства. Консультанти поділилися з комсомольчанами досвідом, дали поради, як зробити життя в будинку комфортним та зберегти гроші.