На Полтавщині впроваджується проект iGov – портал державних послуг

6.04.2016, 16:08

05 квітня керуючий справами виконкому Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, начальник відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем Роман Дикий взяли участь у нараді щодо впровадження в області проекту iGov – порталу державних послуг.

 

Нарада пройшла в Полтавській облдержадміністрації за участю першого заступника голови ПОДА Андрія Пісоцького, директора Департаменту економічного розвитку ПОДА Інни Іщенко, представників волонтерської групи по впровадженню проекту iGov у Полтаві Юлії Городчаніної та Альони Гончаренко, керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів, голів міськвиконкомів міст обласного значення.

 

«Полтавська область виходить на новий рівень надання електронних послуг. Ми підписали Меморандум про співпрацю ОДА із iGov. Це надасть можливість створення нової системи документообігу. Державні послуги кожен полтавець зможе отримати у найкоротший термін. Від областей, де уже впроваджено дану систему, я чую лише позитивні відгуки», - зазначив Андрій Пісоцький.  

 

«iGov –портал державних послуг. Це волонтерський проект, який уже рік працює на теренах нашої держави. Він підтримується Адміністрацією Президента України і Кабінетом Міністрів України. 4 квітня головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком було підписано розпорядження, що сприяє нашій роботі у Полтавській області», - повідомила Юлія Городчаніна.

 

Зараз за допомогою порталу можна отримати послуги за 256 напрямками на всій території України. У Полтавській же області поки що доступно лише 4 послуги. До кінця нинішнього року заплановано перевести усі послуги в електронний вигляд, яких налічуватиметься 1200.

 

За словами Юлії Городчаніної, першою випробувала цей пілотний проект Дніпропетровська, Львівська, Київська, Миколаївська та Тернопільська області. На Полтавщині першим даний портал випробувало Головне управління Національної поліції в Полтавській області. В ОДА даний портал активно вивчається задля його скорішого введення в дію. За словами директора Департаменту економічного розвитку Інни Іщенко, до 8 квітня у структурних підрозділах ОДА необхідно визначити відповідальних осіб, які будуть займатися даним питанням. Заплановано, що у майбутньому цей проект буде передано на баланс Міністерства економіки України.

 

Презентація проекту iGov 

 

За матеріалами сайту http://www.adm-pl.gov.ua