Фрегат "Гетьман Сагайдачний" продемонстрував свою військову міць на маневрах з турецьким флотом

8.04.2016, 11:33

У водах Чорного моря пройшли спільні маневри українського фрегата «Гетьман Сагайдачний» і турецьких корветів TCG "Salihreis" і TCG "Bartin".

 

Про це стало відомо з повідомлення на офіційному сайті українського Міністерства оборони.

 

За заявленим відомостям, армійські кораблі займалися відпрацюванням таких спільних дій, як передача вантажу траверзним способом, тактичне маневрування в строю, а також нічне сигналовиробництво.

 

Навчання пройшли під егідою стандартів НАТО і були вчинені з метою підвищення рівня спільної взаємодії флотів. Вони отримали назву PASSEX.

 

До теперішнього моменту «Гетьман Сагайдачний» і турецькі корвети повернулися до місця своєї дислокації в портах. Передбачається, що проведені маневри зміцнять співробітництво між країнами і сприятимуть стабілізації ситуації в Чорному морі.

 

Варто зазначити, що вищевказані судна ВМС Туреччини перебували в одеському порту протягом 3-4 квітня. Поки турецьких моряків знайомили з пам'ятними об'єктами міста, місцеві жителі отримали право потрапити на кораблі в складі екскурсійних груп.

 

Раніше також «Діалог.UA» передавав, що на території Одеського регіону українська армія провела масштабні навчання, які отримали назву «Весняний грім». Для участі в маневрах задіяли найрізноманітніші галузі військ - авіацію, флот, сухопутні підрозділи.

 

За матеріалами сайту http://www.dialog.ua/news/82772_1460018997