Міська влада ознайомилася з досвідом Вінниці й Києва

8.04.2016, 16:26

06 по 07 квітня делегація комсомольчан на чолі з міським головою Дмитром Биковим перебувала в м. Вінниці та м. Києві, де вивчала досвід роботи в органах місцевого самоврядування Вінницької міської ради та Київської міської державної адміністрації.

 

До складу делегації увійшли секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота; начальник відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем Роман Дикий; головний спеціаліст, енергоменеджер відділу водо-теплопостачання, транспорту, зв’язку та енергетики ДЖКГ Дмитро Кошара; член виконавчого комітету, начальник технічного відділу ВАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Лисенко.

 

06 квітня представники влади Комсомольська провели ряд зустрічей з керівництвом міста: міським головою Вінницької міської ради Сергієм Моргуновим, керуючим справами виконкому Сергієм Чорнолуцьким. У ході офіційного візиту міські голови Комсомольська та Вінниці обговорили питання децентралізації, реформування житлово-комунальної сфери. Керуючий справами виконкому Сергій Чорнолуцький розповів про минуле й сьогодення територіальної громади Вінницької міської ради, окреслив здобутки останніх років. Комсомольчан зацікавив досвід вінничан щодо впровадження електронного документообігу, організації проведення особистих прийомів громадян у Вінницькій міській раді. Учасники делегації ознайомилися з роботою Call-центру, Єдиного розрахункового центу з оплати комунальних послуг, Прозорого офісу (ЦНАП).

 

Наступного дня делегація побувала у м. Києві, де відвідала Київську міську державну адміністрацію, муніципальний Call-центр зі звернення громадян, Call-центр з питань надання житлово-комунальних послуг, один з КЖЕПів у мікрорайоні Троєщина. У ході візиту обговорили з керівництвом КЖЕПу механізми створення та роботи керуючих компаній, домовилися про тісну співпрацю.

 

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що досвід, отриманий у ході візитів, стане у пригоді під час реформування житлово-комунальної сфери, впровадження Call-центру в м. Комсомольську.