«УКРГАЗБАНК» запропонував Комсомольську співпрацю

11.04.2016, 08:19

08 квітня у виконкомі Комсомольської міської ради пройшла робоча зустріч міського голови Дмитра Бикова, секретаря Комсомольської міської ради Сергія Дороти з головою правління ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» Кирилом Шевченком, директором Полтавської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Михайлом Ачкасовим.

 

У ході засідання обговорили механізми співпраці міської влади з ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК». Голова правління ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» Кирило Шевченко презентував «УКРГАЗБАНК» як надійний та динамічний державний банк, який вже понад 22 роки успішно функціонує на ринку фінансових послуг. Зазначив, що впевнене просування нових банківських продуктів на внутрішніх та міжнародних ринках забезпечило банку швидке зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази.

 

Обговорили впровадження в місті ряду цікавих кредитних програм: «Тепла оселя», придбання обладнання для комунальних підприємств, кредитування населення в рамках створення ОСББ, лізингові програми. Кирило Шевченко відзначив, що з містом Комсомольськом його пов’язують роки роботи членом Наглядової ради ВАТ «Полтавський ГЗК». Голова правління ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» Кирило Шевченко був приємно вражений зовнішнім виглядом міста, яке стало ще кращим та охайнішим з часу його останнього візиту. Відзначив, що Комсомольськ відомий як лідер з упровадження пілотних проектів, новітніх технологій. Висловив бажання співпрацювати з владою передового міста.

 

Міський голова Дмитро Биков подякував поважному гостю за плідну зустріч, цікаві й актуальні пропозиції, що нададуть можливість комсомольчанам взяти активну участь у реалізації важливих програм з енергозбереження, розвитку міста.