Комсомольський міський сектор УДМС України в Полтавській області інформує

11.04.2016, 09:20

На виконання наказу ДМС України від 02.03.2016 року № 32 на території Полтавської області у період з 21 березня по 3 квітня 2016 року проведено цільові профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України, під умовною назвою «Мігрант».

До участі у заходах, які проводились на території м. Комсомольська, залучалися працівники Кременчуцького ВП №2 ГУ Національної поліції в Полтавській області, ГФ з охорони громадського порядку «Міська міліція» . Спільними групами проведено відпрацювання місць масового перебування громадян та здійснено перевірки адрес компактного проживання іноземців.

У результаті проведених заходів виявлено 4 порушення міграційного законодавства України, з яких:

 - 3 іноземних громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 203 КУпАП (проживання без документів на право проживання в Україні),

 - 1 особа - гр України – за порушення порядку надання жилої площі та невжиття заходів до своєчасної реєстрації іноземця

 - 1 посадова особа притягнута до відповідальності за правопорушення, передбачені ст. 204 КУпАП - порушення встановленого порядку працевлаштування іноземців в Україні.

До порушників міграційного законодавства України застосовано адміністративні стягнення у вигляді штрафів на суму 2060 гривень, з яких до державного бюджету уже сплачено 1550 гривень.

 

 

Комсомольський міський сектор УДМС
України в Полтавській області