Світлій пам’яті Олександра Олексійовича Лимонченка

13.04.2016, 10:44

11 квітня 2016 року перестало битися серце Олександра Олексійовича Лимонченка, талановитого комсомольського художника, митця, творчість якого широко відома не лише в Україні, а й за її межами.

Народився Олександр Олексійович 2 січня 1929 року. Малювати почав з 6 років і це стало захопленням дитинства та привело його до художнього училища, де він отримав професію майстра художнього розпису. Після служби в армії він вступив до Харківського політехнічного інституту.
Отримав спеціальність інженера-електрика. 58 років Олександр Олексійович віддав виробництву: працював інженером на ртутному комбінаті на Донбасі, а після 60-ти - у Комсомольську. До улюбленого заняття - малювання він повернувся лише на пенсії. Перша виставка картин відбулася, коли йому виповнилося 73 роки. Серед робіт О.О. Лимонченка більше 90 портретів, багато натюрмортів, пейзажів, декілька автопортретів. За весь свій творчий шлях було організовано більше шести персональних виставок його робіт у м. Комсомольську й одну – у м. Києві.

Ми втратили неординарну особистість і небайдужу людину, свідомого добропорядного громадянина.

Світла пам'ять про Олександра Олексійовича збережеться в серцях тих, хто його знав і любив, в його мистецтві.

Комсомольська міська рада, її виконавчий комітет, відділ культури і туризму висловлюють свої щирі співчуття близьким та рідним з приводу втрати Олександра Олексійовича Лимонченка.

 

Нехай рідна земля буде йому пухом!