Привітання міського голови!!!

31.12.2010, 10:42

Шановні комсомольчани!

Усі ми в очікуванні святкової пори – Новорічних та Різдвяних свят. Це особливий та казковий для кожного із нас час – спогади Різдва з дитинства, теплі зустрічі з рідними і близькими, дзвінка колядка, Святвечір.

Відходить в історію 2010 рік. Відходить, щоб назавжди залишитися у нашій пам’яті. Охоплені приємними новорічними приготуваннями, кожен з нас обов’язково аналізує, що зроблено, які проблеми залишилися невирішеними.

Незважаючи на нестабільну суспільно-економічну ситуацію в країні, наше місто успішно долало проблеми, нарощувало показники соціально-економічного розвитку, створювало комфортне середовище для життя кожного з нас.

Рік, що минає, був для всіх комсомольчан особливим, ювілейним. Щира подяка вам за розуміння і допомогу у підготовці та святкуванні 50-ліття нашого неповторного і чудового міста. Будьте і надалі щедрими на добрі вчинки та справи!

Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Нехай же вони стануть початком нового успішного року. Нехай різдвяна зоря об`єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від сім’ї. В цей день звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, гостинно відчинені двері кожної оселі в очікуванні добра і щастя, оберегом горять на святвечірньому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серці почуття великої родини, любові, єднання і злагоди.

Нехай Різдво щасливою зіркою засяє у ваших оселях, і наступний рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас, в першу чергу, здоров’я, любов та благополуччя. Будьте щасливі! Будьте успішні!

З Новим 2011 роком! З Різдвом Христовим!