Чемпіонат міста з шашок у залік VІІІ міської комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ усіх форм власності.

14.04.2016, 16:26

З 09 по 10 квітня у шаховому клубі ДЮСШ №1 пройшли змагання з шахів VІІІ міської комплексної Спартакіади, у яких взяло участь 10 команд.

До складу команди входило 2 чоловіка + 1 запасний.

І місце виборола команда ВАТ «Полтавський ГЗК» (Зінченко Тарас, Вишар Олексій).

ІІ місце посіла команда Освіта-Спорт (Бондар Володимир, Ільченко Володимир)

ІІІ місце виборола команда с. Дмитрівки (Остапченко Анатолій, Лаврик Володимир)

Наступні змагання в залік VІІІ міської комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ усіх форм власності відбудуться з плавання 16 квітня 2016 року.

 

Таблиця загальнокомандного заліку після двох видів

 

Команда

Шахи

шашки

Загальна кіл-ть очок після п’яти видів

Полтавський ГЗК

1

1

2

Освіта- Спорт

3

2

5

ЄГЗК - БГЗК

2

6

8

Дмитрівка

6

3

9

ВПГУ

4

5

9

Виконком -Водоканал

5

9

14

Духовна- Семінарія

11

4

15

Солониця-Галещина

7

8

15

КПК

9

7

16

Пришиб

8

11

19

ПБЛ

10

10

20

Козельщина

12

12

24

 

 

  Відділ фізичної культури і спорту

 

 

 

 

Таблиця загальнокомандного заліку після двох видів

 

Команда

Шахи

шашки

Загальна кіл-ть очок після п’яти видів

Полтавський ГЗК

1

1

2

Освіта- Спорт

3

2

5

ЄГЗК - БГЗК

2

6

8

Дмитрівка

6

3

9

ВПГУ

4

5

9

Виконком -Водоканал

5

9

14

Духовна- Семінарія

11

4

15

Солониця-Галещина

7

8

15

КПК

9

7

16

Пришиб

8

11

19

ПБЛ

10

10

20

Козельщина

12

12

24

 

Відділ фізичної культури та спорту

______________________________________________________________________________

 

Таблиця загальнокомандного заліку після двох видів

 

Команда

Шахи

шашки

Загальна кіл-ть очок після п’яти видів

Полтавський ГЗК

1

1

2

Освіта- Спорт

3

2

5

ЄГЗК - БГЗК

2

6

8

Дмитрівка

6

3

9

ВПГУ

4

5

9

Виконком -Водоканал

5

9

14

Духовна- Семінарія

11

4

15

Солониця-Галещина

7

8

15

КПК

9

7

16

Пришиб

8

11

19

ПБЛ

10

10

20

Козельщина

12

12

24

 

Відділ фізичної культури та спорту